MÖBLER / Bord / Matbord 9297119
nr 929 7119
Matbord
med klaffar, mahogny, England, längd: 145, djup: 92, höjd: 76
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 8 december 2014
kl 19:00:04
100 kr
Matbord
Kondition: slitage, skador
nr 929 7119
Matbord
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 8 december 2014 |